Acidomid králíci

Kód: 50505
Neohodnoceno
Značka: Benefeed
od 96 Kč

Zvolte variantu

Roztok, který obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky

Detailní informace

500 ml
Vyprodáno | 50505
96 Kč
1000 ml
Vyprodáno | 12798
139 Kč

Detailní popis produktu

Roztok, který obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují, proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě. Zvyšuje také odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. Má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů.

Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky

Krmný návod: Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. V počátku podávání doporučejeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Odměrka je součástí balení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky pro hlodavce
Baští to: Králík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: