Canvit Fish oil 250 ml

Kód: 50498
Neohodnoceno
Značka: Biofaktory
259 Kč
Skladem externě
Možnosti doručení
Vysoce kvalitní rybí olej pro zdravou srst a vitalitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybí olej Canvit Fish Oil je doplněk krmiva pro psy, který je součástí produktové řady společnosti Trouw Nutrition Biofaktory určené k péči o srst. Rybí olej se vyznačuje vysokým podílem nenasycených omega-3 mastných kyselin a karotenoidů. Tyto pro život nezbytné omega-3 kyseliny si organismus nedokáže vyrobit sám a musí je tedy získávat potravou nebo prostřednictvím doplňků stravy.

Omega-3 mastné kyseliny mají v organismu silné protizánětlivé účinky. Působí blahodárně zejména při alergiích, ekzémech či jiných defektech kůže. Pomáhají rovněž řešit problém matné řídké srsti, její zhoršené kvality a ztráty lesku. Omega-3 mastné kyseliny však kromě kůže podporují také správnou činnost nervového systému a funkci oka. Jejich pozitivní účinky lze využít zejména k potlačování zánětu při onemocnění kloubů, při léčbě artrózy. Jejich pravidelný příjem snižuje riziko srdečních chorob a zabraňuje kornatění cév. Omega-3 mastné kyseliny podporují plodnost a jsou nepostradatelné pro zdravý vývoj tkání plodu v období gravidity, podporují především vyzrávání nervového systému a oka mláďat. Podáváním přípravku Canvit Fish Oil v období reprodukce lze zvýšit úspěšnost nakrytí a následně životaschopnost mláďat.

Další složkou přípravku jsou karotenoidy (barviva přírodního původu), které jsou důležité pro správnou činnost oka a reprodukčního aparátu. Pozitivně ovlivňují kvalitu kůže, srsti a zvyšují ukládání pigmentu do srsti. Jsou rovněž významným antioxidantem chránícím před stresem.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny společně s karotenoidy obsaženými v přípravku Canvit Fish Oil tvoří jedinečnou kombinaci, která pomáhá řešit problémy kůže, zvyšuje její pružnost a viditelně zlepšuje kvalitu srsti nejen výstavních plemen psů.

Složení:

Esenciální nenasycené mastné kyseliny 5 - 7 %
Omega-3 kyseliny 25 - 30 % esenciálních nenasycených mastných kyselin
Karotenoidy 30 - 40 ppm

Podání a dávkování:

Canvit Fish Oil se podává denně dle doporučeného dávkování zamíchaný do krmiva.

Denní dávka pro psa:
Psi o hmotnosti 5 - 20 kg 5 ml
Psi o hmotnosti 20 - 40 kg 10 ml
Psi o hmotnosti 40 - 60 kg 15 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, léčiva pro psy
Hmotnost: 0.3 kg
Použití: Oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: