PlaqueOff Cat plv 40 g

Kód: 17884
Neohodnoceno
Značka: SweDenCare
359 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

PlaqueOff Cat je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro zdravé zuby a dásně
Balení vydrží přibližně 4 měsíce.
PlaqueOff Cat je čistě přírodní produkt určený pro kočky, který
potlačuje zápach z tlamy
redukuje zubní kámen
odstraňuje zubní plak
Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.

PlaqueOff Cat je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

PlaqueOff Cat na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen.

Složení:

Látky obsažené v přípravku PlaqueOff Cat:

Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070), pivovarské kvasnice

Mořská řasa Ascophyllum Nodosum (D1070)
U mořské řasy Ascophyllum Nodosum byl prokázán revoluční účinek na bakterie v tlamě, které způsobují zápach tlamy, zubní plak, zubní kámen a krvácení dásní. V přípravku PlaqueOff Animal je řasa Ascophyllum Nodosum pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

Pivovarské kvasnice
Pivovarské kvasnice obsahují vysokou koncentraci všech vitamínů B, které jsou důležité pro metabolický proces v trávicím traktu a v nervovém systému. Pivovarské kvasnice také přispívají ke zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a působí jako prevence nespavosti, depresí, nervozity a pocitů únavy. Díky svému obsahu železa a mědi působí také proti chudokrevnosti a jejím příznakům. Pivovarské kvasnice mají také příznivý vliv na vývoj kůže a kvalitu srsti

Podání a dávkování:

PlaqueOff™ Cat doporučujeme podávat:
kočkám, které mají problémy se zubním kamenem
preventivně pro zabránění vzniku zubního plaku a zubního kamene.

Dávkování:
Jednu odměrku PlaqueOff™ Cat nasypat jednou denně do krmiva.

Nedojde-li ke zlepšení během 3 – 8 týdnů, zvyšte denní dávku

Způsob použití: Přípravek nasypejte jednou denně na granule či na vařenou nebo konzervovanou stravu.

Délka užívání: Přípravek by se měl podávat pravidelně podle doporučeného dávkování, jinak se problémy se zubním plakem a kamenem znovu navrátí. Jedno baleni vydrží přibližně 4 měsíce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, léčiva pro kočky
Hmotnost: 0.25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: